חולמים לעבוד על הלפטופ מחופי קופנגן? 5 מקצועות שיאפשרו לכם להיות נוודים דיגיטליים

בשנים האחרונות אנו עדים למגמה שבמסגרתה יותר ויותר ישראלים בוחנים את האופציה של עבודה כנוודים דיגיטליים, וזאת בשל שורה ארוכה של משרות אשר מאפשרות לנהל חיי עבודה לצד בילוי ופנאי. למעשה, כנוודים אתם יכולים לנצל את הזמן ולטייל במדינות כמו למשל קופנגן, ובכך להוביל ליצירה של חיים חלומיים המשלבים בין היכולת לנצל את הזמן הפנוי, לצד קידום תעסוקתי. מהם חמשת המקצועות שיאפשרו לכם להגשים את החלום ולהעביר את הימים שלכם מול חופי הים? להלן הפרטים.

כתיבת תוכן

כתיבת תוכן בעבור קידום אתרים בגוגל או כחלק מיצירה של אסטרטגיית תוכן בעבור עסקים וארגונים היא עבודה מרתקת ודינאמית אשר מאפשרת למי שעוסק בה לצאת לחיי נוודות דיגיטלית, וזאת בשל העובדה כי אין צורך במשרד פיזי אלא רק בלפטופ כמו גם בחיבור מהיר לאינטרנט. אי אקזוטי כמו קופנגן מהווה הזדמנות נהדרת להוביל ליצירה של  שגרת עבודה מושלמת הכוללת עבודה ככותבי תוכן מאחד מבתי הקפה או החופים, ובמקביל זמן לבילוי והנאה באי.

תרגום

עבודה כמתרגמים נחשבת לעבודה מבוקשת מאוד, הן בשל היותה עבודה עצמאית אשר איננה כרוכה בהגעה למשרד והן בשל היכולת לנצל את הזמן של החופשה לטובת תרגום של מסמכים משפטיים, לצד עבודה צמוד העם חברות מקצועיות אשר צריכות את השירות של ישראלים לטובת תרגום של חוזים, אתרים ועוד, כאשר טווח המחירים שאתם כמתגרמים יכולים לדרוש יכול להגיע גם לאלפי שקלים, ובכך ניתן יהיה ליצור מענה שמסגרתו אתם גם מרוויחים סכומי כסף לא מבוטלים, לצד חיי עבודה גמישים.

 

 

עיצוב גרפי

בשנים האחרונות הביקוש לבעלי מקצוע אשר מתמחים בתחום של עיצוב גרפי עלתה, וזאת בשל היכולת לעבוד עם תוכנות עיצוב מתקדמות אשר דרכן ניתן לעצב מגוון רחב של מוצרים דיגיטליים, החל מניוזלטר ועד לסרטוני וידיאו. מדובר בעבודה אידיאלית לחיים של נוודים דיגיטליים וזאת מאחר ורוב העוסקים בתחום עובדים במתכונת של פרילנסרים או כמיקור חוץ, בעבור חברות ועסקים כמו גם זוגות או יחידים אשר זקוקים לשירות של מעצב גרפי, שירות שאותו ניתן כאמור לבצע מכל מקום וללא צורך במשרד, אלא רק במחשב שעליו מותקנות כל תוכנות העיצוב המתקדמות.

בניית אתרים

תחום בניית האתרים הוא אחד מהתחומים הצומחים ביותר בשוק התעסוקה, ולא בכדי. מדובר בעבודה אשר מצריכה פגישה אישית שאותה ניתן לבצע במסגרת של שימוש בפלטפורמות כמו למשל זום, כאשר הקמה וניהול של אתר מתבצעים במסגרת של שימוש בתוכנות מתקדמות שאותן ניתן להתקין בקלות על גבי המחשב, ובהתאם לכך להוביל לבנייה ותחזוקה מוצלחים של האתר. מדובר במקצוע מבוקש הן בשל היכולת לעבוד מרחוק אבל גם בשל משכורות גבוהות, ועל כן נוודות דיגיטלית במסגרת של בניית אתרים היא אופציה נהדרת ומבוקשת מאוד, גם בעבור גברים וגם בעבור נשים.

שירות לקוחות

אם עד לפני מספר שנים עולם שירות הלקוחות היה מבוסס על הקמה של עמדות במשרדים, כיום חברות רבות מספקות את האפשרות לצאת לנודות ולעבוד בתפקיד הזה גם מעבר לים, ואפילו בתאילנד. כל מה שצריך הוא חיבור לאינטרנט לצד טלפון וכן עמדה ממוחשבת שעליה מעלים את התכתובות ביחד עם הלקוחות, ובכך לשלב בין חיי עבודה לבין טיול.

לסיכום

עבודה כנוודים דיגיטליים היא ללא ספק חלום רטוב בעבור צעירים ומבוגרים כאחד, וזאת בשל היכולת לעבוד אבל גם לטייל במקביל. עם הסקירה אותה הצגנו לכם כאן, גם אתם תוכלו להצטרף לקהילה כמו קהילת הנוודים ולעבוד מכל מקום בעולם, כולל באי הקסום קופנגן.

נגישות