הצ'קליסט המושלם לעסקים: ציוד משרדי שכל עסק חייב

עסק טוב הוא עסק שיודע לנהל את העובדים שלו בצורה נכונה ולחלק ביניהם את המשימות, כזה שדואג לשדרג כל הזמן את השירותים והמוצרים שהוא מציע, שיורד לעומק ההכנסות וההוצאות בשביל להשתפר ולהתייעל, וכמובן כזה ששואף לגדול ולצמוח באופן קבוע. ועם כל הדברים החשובים הללו, אין ספק  שעסק טוב ומצליח חייב גם להיות עסק מאורגן שמתנהל בצורה טובה. זה אומר שצריך לדאוג תמיד שכל המסמכים נשמרים, שיש גיבוי לקבצים הדיגיטליים שאנו יוצרים ומשתמשים בהם, ושאחת לכמה זמן עושים סדר גם במחשבים ומנקים את כל מה שלא באמת צריך, וגם במשרד באופן פיזי ומשאירים סביבת עבודה מסודרת ונעימה. כמו כן, בשביל שכל עסק יתנהל כמו שצריך מהבחינה הזו, הוא גם צריך ציוד משרדי איכותי. אם גם אתם מנהלים עסק או משרד, הכנו עבורכם רשימה מקיפה של כל הציוד שפשוט חייבים להיות לכם.

עטים

עטים נובעים, עטים כדוריים, כאלו שאפשר לתת ללקוחות או לעובדים ועטים מסוגים שונים לכל מטרה. עם כל הכבוד למדפסות ולעולם הדיגיטלי, אנחנו תמיד צריכים לרשום, לשרבט או לסמן דברים במהלך העבודה ולכן יש לדאוג למלאי מבעוד מועד של עטים איכותיים שישמשו אותנו לכל מטרה.

מדפסת

נכון, הרבה מאד מהמסמכים שמשתמשים בהם במשרדים עברו לדיגיטלי, אבל עדיין הדפסות זה משהו שכל אחד צריך בהזדמנויות שונות. כל משרד מצליח חייב שתהיה לו מדפסת אחת לפחות, ועדיף שתהיה כזאת שגם יש בה מכונת צילום וסורק למקרים בהם יש לסרוק מסמכים, ובעדיפות גם פקס, כי מסתבר שיש אנשים שעדיין עובדים בשיטה הזו.

קלסרים

עם הזמן, גם אתם מסוג העסקים הללו שעובדים בצורה דיגיטלית כמעט באופן בלעדי, תגלו שמצטברים אצלכם הרבה מאוד מסמכים. חלק מהמסמכים הללו הם מסמכים חשובים שצריך לשמור, וגם אתם סורקים אותם ומעבירים אותם למחשב, כדאי תמיד שיהיה לכם גיבוי פיזי. מומלץ לרכוש כמה קלסרים שיאפשרו לעשות זאת ועל הדרך כמה חבילות של שמרדפים כדי שניתן יהיה לשמור עליהם מבלי שהם יתבלו.

הצ'קליסט המושלם לעסקים: ציוד משרדי שכל עסק חייב

מגרסה

כמעט ולא קיים עסק שלא מדפיס מפעם לפעם חומרים רגישים, כאלו שלא היינו רוצים שיפלו בטעות לידיים הלא נכונות. במקום להסתבך עם המסמכים הללו ולא לדעת בדיוק מה לעשות איתם, חשוב שתהיה במשרד מגרסה איכותית, כך שכל מסמך רגיש וכזה יושמד במקום ואתם תוכלו לישון בלילה בשקט.

חותמות

אם אתם מוציאים הרבה מסמכים מודפסים שאתם מביאים ללקוחות או לשותפים שלכם, או אם החתימה שלכם נדרשת על מסמכים מהסוג הזה בתדירות גבוה, חותמות זה משהו שאתם לא יכולים להתפשר עליו. אתם יכולים ליצור חותמת עם כל המידע שאתם צריכים ורצוי לרכוש כמה וכמה כאלו, במיוחד אם יש יותר מגורם אחד בחברה שנדרש לעשות זאת.

מחוררים ושדכנים

כאשר עובדים עם ניירות ומסמכים פיזיים, הסדר והארגון זה אחד הדברים החשובים ביותר. זה נפלא שיש לכם קלסרים, אבל בלי שדכנים לא תוכלו לחבר בין המסמכים שצריכים ללכת ביחד ובלי מחורר לא תוכלו לתייק את הדפים בצורה מסודרת. ציוד בסיסי שחשוב שיהיה לכם.

לוח מחיק וטושים מחיקים

פעמים רבות במהלך יום העבודה, עולים לנו רעיונות טובים שאנחנו לא יכולים לחזור אליהם, או שאנו רוצים להסביר משהו בצורה גרפית וברורה ללקוחות ולקולגות שלנו. תלו לוח מחיק והצטיידו בטושים ותוכלו תמיד לשרבט בצורה נראית לעין את כל מה שאתם צריכים.

מקווים שהצלחנו לעזור – אל תתפשרו על הציוד החשוב הזה!

נגישות