מחפשים עבודה במשמרות? אלה המשרות הנחשקות ל-2021

זה לא משנה אם אתם חיילים משוחררים שזה עתה סיימו את השירות הצבאי, אם אתם סטודנטים שמתחילים ללמוד במוסדות האקדמיים ברחבי הארץ, אם אתם הורים לילדים ואנשי משפחה או רווקים הוללים ואחראיים במאה אחוז על עצמכם, כמו כל מי שחי פה במדינת ישראל, גם אתם כנראה מתמודדים עם יוקר המחייה הגבוה ועם ההוצאות הרבות שיש לישראלי הממוצע מדי חודש. מתוך כך, כולנו מחפשים עבודות טובות, כאלו שיאפשרו לנו לפרנס את עצמנו מחד, ומאידך ייתנו לנו את החופש לחיות את חיינו כפי שהיינו רוצים, ולא בשביל כולם האפשרות של עבודה בשעות הסטנדרטיות של תשע עד חמש היא מתאימה. במקרים הללו, האפשרות של עבודה במשמרות בהחלט עשויה להיות טובה ונראה שזה משהו שרבים שואפים למצוא. אם גם אתם מחפשים עבודה במשמרות ולא בטוחים לגמרי מה עשוי להתאים לכם, הנה כמה רעיונות למשרות במשמרות שנחשבות כיום לנחשקות ביותר בישראל.

שליחים

אם אתם סטודנטים, חיילים משוחררים או סתם מחפשים עבודה בקצב שלכם, האפשרות של עבודה כשליח יכולה להתאים לכם. אנחנו מדברים כמובן על שליחים במסעדות ואז אתם יכולים לעבוד במשמרות ולא מחויבים לשעות עבודה קבועות. שכר הבסיס הוא לרוב מינימלי, אבל אסור לשכוח שמדובר על בעלי תפקיד שנהוג לתת בו טיפים ובנקודות החמות ביותר בארץ זה עשוי להיות שווה הרבה מאד כסף.

דיילים

אם יש עבודה שהיא בגדר הגשמת חלום, מדובר על דיילות אוויר וזה ככל הנראה אחד הדברים המשתלמים ביותר. הדיילים טסים ממקום למקום והם כמובן לא עובדים ברציפות, וכך יוצא להם לבלות הרבה מאד ימים ביעדים הכי נחשקים בעולם – פריז, ניו יורק, תאילנד, הודו ואיפה לא בעצם? כמובן שלא מדובר על משרה בשעות קבועות ודיילים יכולים לבנות לעצמם לוח זמנים נוח למדי בהתאם לאילוצים שלהם.

מחפשים עבודה במשמרות? אלה המשרות הנחשקות ל-2021

מדריכי כושר

סקר של משרד העבודה שנעשה לפני חודשים ספורים הראה באופן חד משמעי כי מדובר באחת העבודות הנחשקות ביותר בארץ. אתם יכולים להגיע מתי שמתאים לכם לפי משמרות, אתם מבלים הרבה זמן עם אנשים צעירים וזוכים להדריך אותם ולכוון אותם לחיים בריאים יותר, ולמען האמת אתם לא צריכים לעשות הרבה מעבר ללתת הכוונה וסיוע. כמובן שעל מנת לעבוד בתפקיד צריך לעבור קורס ולהיות בעל זיקה לכושר גופני ואם זה משהו שמדבר אליכם זה בהחלט רעיון לא רע.

אבטחה

מדובר כאן ככל הנראה בעבודה המושלמת לסטודנטים. הסיבה לכך היא שמדובר על משכורות יחסית גבוהות בשביל עבודה שלא מצריכה תואר ובמרבית המקומות בהם צריך לשמור אפשר לשבת בעמדה ממוזגת עם מחשב וללמוד. אם אתם בוגרי שירות קרבי אתם כנראה עומדים בתנאי הסף לעבודה וזה בהחלט משהו שעשוי להתאים לכם.

לסיכום

אם גם אתם מחפשים עבודה במשמרות שתאפשר לכם גמישות וחלוקה נוחה בין הזמן של העבודה לחיים הפרטיים, כאן יש כמה רעיונות מנצחים של עבודות שוות למדי. ממליצים לנסות ולראות מה מתאים יותר ומה פחות. עבודה במשמרות היא בדרך כלל עבודה שיכולה להתאים למגוון רחב של אנשים, כך שהיא יכולה לספק לכם פרנסה לטווח ארוך או קצר ואפילו ניסיון משמעותי להמשך הקריירה שלכם. בהצלחה!

 

נגישות