הכל על מערכת ERP: הדרך של עסקים לניהול משאבים חכם

ניהול משאבים בעסקים מודרניים, חייב להיעשות באמצעות מערכות מחשוב חזקות ומתקדמות. כאשר מדובר בעסקים גדולים, אלה כמעט תמיד מערכות ERP או Enterprise Resource Planning. במה תורמת מערכת כזו לעסקים? אילו עסקים זקוקים לכך? ומה מיוחד במערכת של תפנית?

ניהול משאבים וייעול הניהול

ERP מספק לעסקים ניהול משאבים מתקדם, ברמה הגבוהה ביותר. הפעילויות המורכבות של טיפול בהיקף הרחב של תהליכים ומידע שיש בעסק ממוצע, מטופלות במערכת כזו במרוכז ובאופן מתקדם במיוחד. עסק שיקפיד לבחור במערכת ERP מתקדמת, יגלה שהיא מקדמת את יכולת הניהול הכללית שלו. זאת, תודות לאינטגרטיביות של הניהול ולאפשרות לנהל הכול ממקום אחד. כך גם מקבלים תמונת מצב כוללת, עדכנית ומדויקת ככל שניתן. תודות לכך, קבלת ההחלטות משתפרת באופן ניכר.

אילו עסקים זקוקים לכך?

ERP תסייע לכם בניהול המשאבים בעסק. לכן, אם עדיין לא הסתדרתם עם מערכת ניהול ממוחשבות באופן משביע רצון, כדאי לשקול מערכת ERP. מעבר לכך, ככל שהעסק בו מדובר גדול, כך הצורך במערכת מסוג ERP עשוי לגדול. אם לומר זאת אחרת – התועלת האפשרית ממערכת כזו תהיה גדולה יותר. כך גם לגבי עסקים שנמצאים בצמיחה או שצפויה בהם צמיחה בקרוב.

מה מיוחד במערכת של תפנית?

תפנית היא מערכת ERP לעסקים גדולים, אשר מותאמת מראש למגוון מגזרים עסקיים בישראל. לכל מגזר כזה, היא מספקת פתרון בסט אוף בריד ייחודי. בין המגזרים, נמצאים ניהול מרכזים לוגיסטיים, אקדמיה ומלכ”ר, מרכזים רפואיים, יבוא ושיווק מוצרי צריכה, יבואני רכב, ליסינג והשכרה, קמעונאות, נכסים ונדל”ן מניב, אשראי חוץ בנקאי, קרמיקה ריצוף סניטציה, דיור מוגן וחברות שירותים.

מצוינות דרך שיפור מתמיד

תפנית מפותחת על ידי חטיבת מערכות עסקיות בחברת מטריקס, שהיא חברת טכנולוגיה מהבולטות והוותיקות בארץ. מטריקס מפתחת את המערכת מזה מעל לשני עשורים ומכניסה בה בהתמדה שיפורים ושכלולים שונים. כל זאת, תוך למידת ומתן ביטוי, לדרישות השוק המקומי המיוחדות. כמובן, גם הניסיון שהחברה צברה ביישום מערכת זו במאות עסקים הוא ניסיון רב ערך, אשר בא לידי ביטוי במוצר עצמו. ריכוז הפיתוח במקום אחד, אף מסייע להבטחת האינטגרציה הפנימית המצוינת בין חלקי המערכת.

הכל על מערכת ERP: הדרך של עסקים לניהול משאבים חכם

פלטפורמת ERP מקיפה

תפנית היא פתרון מקיף, מודולארי ואינטגרטיבי, אשר תומך בכל הפעילויות הארגוניות שלכם, פיננסיות כמו גם ניהוליות. היא משלבת את כל המידע והתהליכים העסקיים במערכת אחת, כולל היכולת לניהול בקרה וביקורת. אמצעי ביקורת ובקרה אשר משולבים בתהליכי המערכת, מבטיחים תקינות ושלמות של המידע ששמור בה. כל זאת, מסייע להנהלה במעקב, בקרה וקבלת החלטות על סמך המוצג לפניהם.

התאמה אישית ברמה הגבוהה ביותר

למערכת יכולת התאמה אישית מתקדמת, גם מעבר להתאמה הראשונית המקורית למגזר. היא כוללת כלי עזר אשר מאפשרים לבצע התאמות כאלה, ללא כל צורך בידע מוקדם בתכנות. ההתאמות יכולות להיות למשל בתהליכים, בתפריטי ההפעלה, בשדות, טפסים או תדפיסים.

גמישות טכנית

כשם שהמערכת ניתנת להתאמה לאופי פעולת העסק בדרכים רבות, היא גמישה מאוד גם במגוון היבטים טכניים.

לדוגמה, היא מסוגלת להתממשק ככל שנדרש עם מערכת צד ג' ולעבוד מול מגוון התקני מחשוב נייד. ישנה גם אפשרות אחסון בענן, הוסטינג (hosting) או אחסון על שרת לקוח.

לסיכום

תפנית מספקת פתרון מצוין בתחום ה-ERP, במיוחד תודות להתאמתה למגזרים. כדאי לשקול להשתמש בה, לשם שדרוג ניהול העסק ומיצוי הפוטנציאל שלו.

נגישות