קומו מהכיסא: הגיע הזמן לעבוד על החיטוב שלכם!

השעות המרובות במשרד גובות מחיר נפשי, אבל לא פחות גם מחיר פיזי. אחת המחלות הקשות והנפוצות ביותר במאה ה 21 היא מחלת ההשמנה, אולם גם גברים ונשים שנמצאים במשקל "תקין" סובלים מבעיות בריאותיות רבות כמו עייפות יתר, דלקות כרוניות וכן יתר לחץ דם, בעקבות מחסור בפעילות גופנית. היכולת שלכם לקום מהכיסא לאחר יום עבודה ארוך ולהתחיל לחטב את הגוף אומנם לא פעם נשמעת כמו פנטזיה רחוקה, אולם היא בהחלט קיימת. עם תוכנית אימונים סדורה, מוטיבציה וידע תוכלו גם אתם ליצור את הגרסה הטובה ביותר של עצמכם – מבפנים ומבחוץ. כיצד תעשו זאת בזמן ניהול קריירה עמוסה? להלן מספר טיפים שיסייעו לכם לקום, ולהתחיל להתחטב:

הגברת מוטיבציה באמצעות ידע

ידע שווה כוח, ובעידן שבו כל אחד ואחת יכולים לקבל טיפים ומדריכים מסודרים עם תהליך חיטוב מאפס – גם אתם יכולים לנצל את הפלטפורמה הזו, לטובת הגברת מוטיבציה ושיפור תוכנית האימונים. בשביל ללמוד על חיטוב, הרזייה ושריפת שומן לא צריך לקבוע פגישה עם תזונאית או מאמן כושר אלא ניתן לקבל מידע על כך באתר Vitaplus ובהתאם לכך להתחיל בתוכנית עבודה. כאשר אתם מקבלים מידע מהימן ומיישמים אותו הדרך לקבלת תוצאות הופכת למהירה ובריאה, ועל כן זה הזמן לנצל את הפלטפורמה לטובת העמקת הידע.

קומו מהכיסא: הגיע הזמן לעבוד על החיטוב שלכם!

שותפים למסע

על מנת שתוכלו להגביר את המוטיבציה ילקום מהכיסא לאחר יום עבודה רצוי למצוא לעצמכם פרטנר לפעילות ספורטיבית. אם יש במקום העבודה שלכם עמיתים שהולכים  לחדר כושר או אימון, זו ההזדמנות להצטרף. בשנים האחרונות ניתן להבחין במגמה אשר במסגרתה יותר ויותר עובדים מתאגדים ביחד לאימוני ריצה או אימוני ספורט פרטיים, לפני או אחרי העבודה. בנוסף, ניתן בהחלט לנצל את ההזדמנות לטובת יצירת זמן איכות עם בן/בת הזוג באימונים משותפים ובכך לנצל את הזמנים שלכם באופן מקסימלי.

הגדרת יעדים

חלק חשוב בתהליך של חיטוב הגוף הוא הגדרת יעד ריאלי. לא פעם גברים ונשים שמתחילים להתאמן רוצים לקבל תוצאות במיידי, ועל כן נוטים להתאכזב או להרגיש שהם אינם מצליחים בתדירות האימונים כפי שהיו מצפים. הסוד הוא להגדיר לעצמכם יעדים קצרי מועד אותם ניתן לבחון בפרק זמן קצר, אולם היעדים הללו צריכים להתאים לקצב ההתקדמות שלכם ועם שימת דגש על ליווי מקצועי מצד מאמן הכושר, כל זאת מתוך מטרה להימנע מעומס יתר והגדלת הסיכוי לפציעה.

קביעת אימונים מראש

מאחר ואתם אינכם מתאמנים מקצועיים אלא עובדים שנאלצים לתמרן בין מספר משימות במקביל, קבעו את האימונים שלכם מראש ושריינו אותם ביומן. קל מאוד להתפתות לפגישה עם חברים לאחר יום עבודה עמוס או סתם לראות את הסדרה שאתם אוהבים בטלוויזיה, אבל כשיש לכם אימון סגור מראש כך היכולת שלכם לבצע את תהליך החיטוב בצורה עקבית ובעלת תוצאות עולה. על כן, קביעת אימונים כשבוע מראש תעודד אתכם לצאת להתאמן ובהתאם לכך גם להגשים את היעדים.

גיוון אימונים

בדיוק כמו בעבודה, כאשר אנו מבצעים את אותה הפעולה שוב ושוב היא הופכת לבנאלית יותר ויותר. אותו הדבר נובע גם מהאימונים – אם אתם מבצעים אימון אחד בלבד, תהליך החיטוב עשוי לעצור או לא להתרחש כלל בעקבות מצב סטטי כתוצאה מאותו האימון. גוונו את האימונים שלכם – החל מאימון חיטוב ועיצוב ועד אימון אירובי, כל זאת מתוך מטרה ליצור מערך שיביא אתכם להישגים הטובים ביותר של עצמכם.

לסיכום, באמצעות הטיפים אותם הצגנו לכם כאן וכן ליווי מקצועי שבעזרתו תוכלו  ליצור תוכנית אימון ותזונה אפקטיביים שיאפשרו לכם לא רק לחטב את הגוף אלא גם ליצור איכות חיים משופרת ובריאה יותר. הכול תלוי רק בכם. זכרו – מי שרוצה מצליח, ואין סיבה שאתם לא.

נגישות