הטמעת אוטומציות במפעלים: פנו לארק אוטומציה!

מפעלים ואוטומציות הולכים ביחד מאז ומתמיד. זהו בתחום התמחות מיוחד, אשר מעטות החברות שבאמת מנוסות בו ברמה המקצועית הגבוהה ביותר. מחפשים חברה כזו? כדאי שתכירו את ארק אוטומציה ואת שירותיה המקצועיים – המאמר הזה הוא בדיוק בשבילכם.

הטמעת אוטומציות – עניין למומחים

אוטומציה מסוגלת לייעל עבודה במפעלים באופן ניכר. היא מספקת יתרונות של חיסכון בזמן, דיוק מרבי, יכולת לעבוד באופן רצוף ללא הפסקות עבודה שעובדים אנושיים צריכים, מהירות ועוד. עם זאת, העניין מחייב תכנון מקצועי של מנגנוני האוטומציה ושילוב יעיל וחכם שלהם בתהליכי העבודה שלכם. חברה אחת היכולה לסייע לכם בכך היא ארק אוטומציה. החברה מציעה הטמעת אוטומציה רובוטית בתהליכי ייצור, לצד שירותים ומוצרים מסוגים נוספים.

למעשה, ארק אוטומציה היא בין החברות הבולטות ביותר בארץ בנושא זה, עם ותק רב ופעילות ענפה. בין לקוחותיה נמצאות חברות הייטק, חברות במגזר הציבורי וגם יוזמות פרטיות. התמחותה באוטומציה והטמעתה במפעלים מספקת יתרון חשוב, כיוון שהאוטומציה תשולב בליבת הפעילות העסקית. כלומר, היא לרוב חלק מרכזי בפסי ייצור, עם השלכות ניכרות על התפוקה ולבסוף על השורה התחתונה של הרווח. לכן, חיוני שלא להתפשר בנידון ולעבוד למטרה זו רק עם המומחים המובילים.

פיתוח וייצור מערכות אוטומציה

ארק אוטומציה עוסקת בפיתוח ובייצור של פתרונות אוטומציה, רובוטיקה ומכונות לפי דרישת הלקוח ובהתאם לאופי פעילותו המיוחד. שירותיה מכסים את כל הטווח הדרוש – החל בייעוץ ראשוני וכלה במתן תמיכה למכונות באופן שוטף. הפיתוח והייצור של מערכות אוטומציה כאלו מחייב ידע וניסיון בתחומים טכנולוגיים רבים. ואכן, זה מה שעומד לרשות החברה ולרשות לקוחותיה – הרכב הצוות המקצועי של החברה כולל בין השאר מהנדסי מכונות, מומחים לחשמל, מומחי בקרה ותוכנות PLC וכן אנשי הרכבה. ארק אוטומציה עוסקת גם במערכות בקרה תעשייתית, שהן רכיב חיוני במימוש אוטומציות. מהיבט זה, היא מציעה שירותי פיתוח מערכות שליטה ובקרה, עם התמחות מיוחדת בבקרי LG, סימנס ו-Yaskawa ובבקרת מכונה מסוג PLC.

 

 

רובוטיקה כאפשרות מתקדמת

האוטומציה מתבטאת באופן מיוחד בשימוש ברובוטים תעשייתיים, שהם בעיקר מסוג SCARA, עכביש ו-6 צירים. רובוטים הם כמובן עולם מיוחד ונרחב בפני עצמו. הם זמינים כיום במבחר אפשרויות רחב, אשר תואם למה שמפעלים זקוקים לו במיוחד כיום. במקביל יש פיתוח מתמיד ושכלול של מכונות ותהליכים בהתאם לדרישות המשתנות ולחידושים טכנולוגיים הפותחים אפשרויות חדשות. הרובוטיקה היא אפשרות מתקדמת למדי בתחום הייצור והתעשייה. עם זאת, כיום היא לא חלק חריג בנוף התעשייתי בארץ או בעולם. יש האומרים שאימוץ הרובוטיקה עדיין נמוך ממה שאפשר וכדאי, אך לא נדיר לראות מכונות כאלו משולבות במפעלים.

למצוא את הפתרון האידיאלי

אחד האתגרים בפיתוח והטמעת אוטומציה במפעלים הוא בהתאמה המיטבית של הפתרון לצרכים. התאמה כזו תבטיח הפקת התועלת המרבית מהמערכות השונות במפעל. כיצד עושים זאת? התשובה לכך מורכבת. כאן באה לידי ביטוי ההתמחות של ארק אוטומציה במכניקה עדינה וביכולתה למצוא פתרונות מכניים חדשניים ומקוריים לפי הצורך. החברה יודעת להתאים את מערכת החומרה האופטימלית, אשר תספק פתרון יעיל לכל מטרה.

שדרוג טכנולוגיה קיימת

אוטומציות מתבטאות לא רק במערכות חדשות המוכנסות למפעל, אלא גם בשדרוג מערכות קיימות. מערכות אלו יכולות להיות למשל מכונות לקווי ייצור או פיתוחים מיוחדים עבור תחומים כגון מכשור רפואי או חקלאות. באמצעות שדרוג חכם, אפשר לצמצם עלויות ייצור באופן מהותי ולקבל תועלות נוספות.

לסיכום

עבור הטמעה איכותית של אוטומציה אתם צריכים מומחים אמיתיים. חברת ארק אוטומציה היא חברה ישראלית מובילה בתחום שתשמח להתאים לכם פתרונות לפי הצרכים והרצונות של העסק שלכם.

נגישות