חברות השמה להייטק המובילות בשוק בישראל

עולם ההייטק מציע אפשרויות תעסוקה רבות ומגוונות מאוד. כמובן, מדובר גם במשרות, אשר חלק ניכר מהן בשכר משתלם למדי. העבודה גם עשויה להיות מעניינת ורבת אפשרויות קידום. אך הכול מתחיל, מאיתור המשרות אשר מתאימות לכם ביותר. מוצאים אותן, בין השאר בסיוע חברות השמה להייטק. השירות שמציעות חברות אלה, מקל הן על מחפשי העבודה והן על המעסיקים. בעזרתן, ניתן להיחשף גם למשרות שלא מתפרסמות בדרכים אחרות. מצד המעסיקים, ישנה התועלת של קבלת קורות חיים של מועמדים, לאחר סינון ראשוני שלהם. אלה הן כמה מהחברות המובילות בשוק המקומי בנושא זה:

דיאלוג

עם מעל לעשרים שנות ניסיון, חברת דיאלוג היא בין השמות הבולטים ביותר בתחום ההשמה להייטק בארץ. מומחיות החברה, היא גיוס והשמת טאלנטים להייטק, בין אם מדובר בעובדים מהשורה או בבכירים בדרגות ניהול שונות. החברה מנוסה במציאת פתרונות עבור תחומים רבים, בהם תוכנה, חומרה, מערכות מידע, אינטרנט, תשתיות, QA, תעשייה וניהול. היא גם יודעת לתת פתרונות, עבור התמחויות ספציפיות כמו אלגוריתמיקה או הנדסת מכונות.

היא עובדת עם מעסיקי הייטק מכל סוג, כולל בתי תוכנה, יחידות מחשוב, סטארטאפים וחברות הייטק. כאמור, דיאלוג היא אחת מחברות השמה להייטק הבולטות בשוק המקומי. היא מציעה גם ייעוץ בנושאי משאבי אנוש ואף בנושא השכר. באתר החברה תוכלו למצוא עליה מידע נוסף. עוד באתר, נמצאים עזרים שונים עבור מחפשי עבודה, כולל טבלאות שכר, מחשבון שכר, מדריך כתיבת קורות חיים וטיפים שונים. עבור מי שמחפש עובדים, תמצאו בו טיפים לגיוס עובדים, כמו גם שאלות למגייס, שאלות התאמה לארגון ושאלות לגיוס מפתחים. משרדי החברה ממוקמים בעיר רמת גן.

אתוסיה

חברת ההשמה אתוסיה מציעה שירותים לאיתור ולגיוס עובדים, בישראל וגם בחו"ל. היא מציעה גם שירותים מנוהלים לגיוס עובדים, מיקור חוץ למומחים וכן מחקרים בתחום זה. אתוסיה פועלת בתחום ההשמה להייטק כשני עשורים והיא עוסקת לא רק בהייטק, אלא גם בביוטק. היא מסייעת למצוא עבודה, גם בגישת "חבר מביא חבר" הידועה מעולם ההייטק. באתרה זמינים טבלאות שכר בהייטק במקצועות שונים, מגזין אשר כולל מידע ותובנות שונות מיחידת המחקר שלה, אינדקס חברות הייטק בולטות ואינדקס מקצועות הייטק לפי תחומים ראשיים.

חברות השמה להייטק המובילות בשוק בישראל

CPS JOBS

חברת CPS JOBS מקבוצת מעוף נוסדה בשנת 1982. היא עוסקת בהשמה בהייטק, קלינטק וביוטק, עם היצע משרות בכל הדרגים המקצועיים – החל ממשרות לסטודנטים ועד משרות בכירים בהייטק. בין הכלים שהיא מציעה באתרה למחפשי עבודה, נמצאים סקר שכר, מילון משרות אשר מציג ומסביר מושגים מתחומי העבודה השונים וכן טיפים מעשיים שונים. CPS JOBS מציעה גם שירות מיקור חוץ של מומחים במקצועות הייטק שונים וגם שירות מיקור חוץ לפעילות הגיוס. כחלק מקבוצת מעוף, היא מציעה גם הכשרות טכנולוגיות, סיוע תעסוקתי לבעלי מוגבלויות ועוד.

קבוצת נישה

קבוצת נישה החלה לפעול בתחום ההשמה להייטק בשנת 1995 ויש לה בארץ שלושה סניפים. החברה עוסקת בהשמת מקצוענים מסוגים שונים בהייטק, כולל אנשי מכירות בהייטק. היא מציעה גם שירותי מיקור חוץ של ניהול הגיוס. שירות נוסף, הוא ליווי ועדות איתור לתפקידים במגזר הציבורי והממשלתי.

לסיכום

עולם ההייטק הוא עולם אשר משתנה תדיר. השמת עובדים עבורו היא התמחות מיוחדת, אשר לא מתאימה לחברת השמה כללית. לכן, מומלץ להסתייע בחברת השמה איכותית, אשר מתמחה בהשמת עובדים בהייטק. תודות לכך, תוכלו להגיע במהירות למשרות המתאימות לכם ביותר ותגדילו את הסיכוי, למצוא את עבודת החלומות בהייטק.

נגישות