מבנה העסק שייך לכם? התקנת פאנלים סולאריים זה בדיוק מה שאתם צריכים

בעלי עסקים נמצאים בחיפוש מתמיד אחר ההזדמנות העסקית הבאה, אחר מה שיוכל לייצר להם עוד רווח או להביא לעוד חיסכון. לעיתים קרובות, מדובר בהזדמנות מתחום העיסוק של העסק ממש אבל מידי פעם זה לא כך. לפעמים צצות ועולות הזדמנויות מכיוונים לא צפויים ומהוות פתח לרווחים יפים. במאמר הזה נבחן הזדמנות אשר מגיעה אליכם דווקא מכיוון הגג שלכם. כן כן, הגג של המבנה העסקי שלכם יכול להניב לכם החזר על ההשקעה בו. פאנלים סולאריים עברו כברת דרך והטכנולוגיה הגיעה כיום לבשלות עד כדי כך שניתן ליישם אותה באופן בטוח ולהנות מההשקעה לטווח של עשרות שנים קדימה. כל זאת באופן בטוח הן מבחינת ההתקנה והן מבחינת ההחזרים החודשיים. בואו נבין ביחד כיצד זה עובד וכיצד גם אתם תוכלו להרוויח מהעניין.

הגג של העסק – משטח לא מנוצל להשקעה משתלמת

אנרגית השמש היא מקור ידוע של אנרגיה אשר מניע את העולם כולו. האנרגיה הזאת היתה מוכרת למדענים לאורך ההיסטוריה, אבל רק בשנים האחרונות נוצרו ההזדמנויות לנצל אותה באופן פשוט ונגיש. מדובר בלוחות סולאריים העשויים מגבישי סיליקון אשר ממיר את אור השמש לזרם חשמלי. תוכלו לקרוא מידע נוסף באתר wr-solar. לצורך העניין רק נדגיש שתהליך ייצור החשמל הסולארי מתבצע ללא מגע יד אדם, ללא בעירה של חומרים כלשהם ובאופן אוטומטי כל עוד השמש נמצאת בשמיים. אם בעבר היו דרושים גגות גדולים יחסית בכדי להתקין עליהם מערכות סולאריות, הרי שכיום אפילו גגות של כמה עשרות מטרים מרובעים יכולים להספיק למערכת קטנה. גגות של מבנים תעשייתיים ועסקיים הם מצויינים לכך מכיוון שהם ברוב המקרים נקיים יחסית ולא מצריכים שימוש כלשהו. בואו נבין לעומק את ההזדמנות העסקית כאן:

פאנלים סולאריים – הופכים את השמש לתזרים מזומנים

יש כמה אספקטים למערכות סולאריות אשר הופכים אותה להשקעה משתלמת לא רק בתחום האנרגיה, אלא גם ביחס להשקעות אחרות מכל סוג שהוא:

החזר בטוח

עודפי החשמל נמכרים לחברת החשמל. זוהי חברה ממשלתית ולכן הצפי הוא שהיא תעמוד בהתחייבויות שלה. במידה וחברת החשמל נקלעת לקשיים, המדינה תחלץ לעזרתה.

החזר גבוה

התחשיב הסופי לגבי כל מערכת ייעשה בהתאם לתנאים של הגג: לכיוון שלו, למיקום ולהצללות. בכל מקרה, מדובר באחוזים לא מבוטלים של החזר היכולים להגיע ללמעלה מ-8% על מחיר המערכת. כיום, כאשר הריביות במשק נמוכות, זוהי השקעה מצוינת אשר רק תשתבח עם הזמן.

תמיכת המדינה

במדינה מפתחת יותר ויותר את הנושא הסביבתי והאג'נדה הירוקה. מעבר לאנרגיה סולארית הוא חלק בלתי נפרד מאותה מדיניות. עם השנים, התמיכות הללו באנרגיה מתחדשת צפויות לעלות.

מבנה העסק שייך לכם? התקנת פאנלים סולאריים זה בדיוק מה שאתם צריכים

השקעה קטנה

תתפלאו לשמוע, אבל ההשקעה הראשונית בגגות סולאריים היא לא גדולה יחסית. מדובר על סכום המתחיל בכמאה אלף ש"ח לגגות קטנים יחסית. זה מאפשר לכם להשקיע גם סכומים קטנים אשר לא ניתן לתעל אותם לנדל"ן למשל.

תדמית העסק

עם הזמן, יותר ויותר לקוחות שלכם נחשפים לקמפיינים השונים של המדינה בזכות האנרגיות המתחדשות והסולאריות. הלקוחות הללו כמו גם קהל רחב של לקוחות פוטנציאלים ישמחו לגלות שהעסק שלכם תורם לפתרון הבעיה הסביבתית של העולם ומצטרף למהפכה הסולארית.

 

לסיכום, התקנה של מערכת חשמל סולארית על גג העסק שלכם היא המעשה הנכון משלל סיבות פרקטיות. בנוסף על כך, תוכלו לחוש גאווה על כך שאתם תורמים לצמצום הזיהום אשר נגרם מייצור חשמל באופן מזהם.

נגישות