מחפשים אפיק תעסוקה משתלם? למכללת פסגות יש מסלולי הכשרה שהולכים לעניין אתכם

אם אתם רוצים ללמוד תחום משמעותי שיוביל אתכם לאפיק תעסוקה משתלם, אתם נמצאים במקום הנכון. במאמר הבא נציג בפניכם את מכללת פסגות, נסביר אילו קורסים היא מציעה ולמה כדאי לכם ללמוד שם.

מכללת פסגות על רגל אחת

מכללת פסגות היא מכללה ותיקה מאד שקיימת כבר למעלה מ- 18 שנה והיא המכללה המובילה כיום בישראל ללימודי נדל"ן, שמאות מקרקעין, יזמות עסקית וכמובן שוק ההון. באמצעות מכללת פסגות תוכלו להגשים את החלום ולהגיע להישגים משמעותיים בקריירה המקצועית שלכם. לכן, אם אתה רוצה לחיות ללא גבולות ולפתח לעצמך חיים עצמאיים ומשמעותיים, מכללת פסגות היא המכללה בשבילך.  יש מגוון רחב של יתרונות לימוד במכללת פסגות, נתמקד בהם בהמשך המאמר.

אם בוחנים לעומק את הסיפור של מכללת פסגות, מגלים סיפור מעניין מאד, סיפור שיכול לספק גם לכם לא מעט השראה להמשך. המכללה נוסדה על ידי שני חיילים משוחררים שרצו לעשות דברים קצת אחרת ולקחת את האהבה והתשוקה שלהם ללימודי שוק ההון למקומות אחרים. המייסדים של מכללת פסגות ניחנים בתשוקה אין סופית לתחומים הללו והם מעבירים אותה בצורה מעוררת השראה הן לתלמידים והן לצוות המרצים.

אילו קורסים תוכלו ללמוד בפסגות?

מכללת פסגות תוכלו למצוא מגוון רחב של קורסים בתחומים שונים. בין השאר אנחנו מדברים על לימודי נדל"ן, לימודי שוק ההון, לימודי שמאות מקרקעין ורכוש, יזמות עסקית, חדשנות ועוד. כמובן שבכל אחד מהתחומים הללו תוכלו לבחור מתוך מגון רחב של קורסים את המסלול המתאים לכם ביותר וכמובן שתוכלו להתייעץ עם הצוות המקצועי של המכללה על כך. מסלולי ההכשרה של מכללת פסגות יכולים להוות עבורכם את כרטיס הכניסה לאפיק תעסוקה משתלם ולעתיד כלכלי טוב ועצמאי יותר.

 

 

למה כדאי לבחור במכללת פסגות?

לימודים פרקטיים – זה אולי אחד היתרונות המשמעותיים ביותר של מכללת פסגות על מכללות אחרות. מכללת פסגות מבינה ויודעת שהזמן שלכן הוא יקר מאד וזו גם הסיבה שהיא ממש לא רוצה לבזבז לכם אותו. לכן, אם תלמדו בפסגות אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו את כל הכלים שאתם צריכים בתחום הנלמד תוך זמן קצר, ללא מריחות וללא בזבוז זמן מיותר. המלצות על מכללת פסגות תוכלו למצוא כאן.

צוות מרצים איכותי – בניגוד למכללות אחרות, צוות המרצים של פסגות מעביר את החומר הנלמד בגובה העיניים, אך כמובן ללא פשרה על המקצועיות והאיכות. לכן, אם תלמדו בפסגות תבינו מהר מאד את החומר הנלמד כי ידברו אתכם בשפה שלכם ולא בשפה מקצועית גבוהה שמקשה מאד לזכור את החומר הנלמד ולקבל את הכלים המתאימים.

יחס אישי – בסופו של דבר סטודנט צריך יחס אישי, אך עם זאת גם לא יתר על המידה. אם תלמדו בפסגות תוכלו ליהנות מיחס חם, אישי ועוטף ותמיד תוכלו לקבל מענה לצרכים שלכם. הליווי יהיה כמובן מידתי והצוות יהיה שם עבורכם מתי שתצטרכו אותו.

סניפים בכל הארץ – אנחנו יודעים שהדבר האחרון שאתם רוצים זה לעמוד בפקקים בדרך למכללה. זה בדיוק היתרון של מכללת פסגות, יש לה 8 סניפים בפריסה ארצית ואתם תוכלו לבחור את הסניף הקרוב ביותר למקום מגוריכם כדי שלא תצטרכו לבלות שעות בדרכים.

מכללה ותיקה ומנוסה – אחרי הכל מה שחשוב זה הניסיון והוותק של המכללה וכל שהיא תהיה יותר ותיקה, כך אתם יכולים להיות בטוחים שהדברים עובדים ומתנהלים כמו שצריך. זה בדיוק מה שקורה בפסגות, מכללה ותיקה ומנוסה שקיימת כבר למעלה מ- 18 שנה. לכן, תוכלו למצוא המון ביקורות על מכללת פסגות, ביקורות טובות כמובן.

לסיכום,

אם אתם מחפשים אפיק תעסוקה משתלם, למכללת פסגות יש מגוון רחב של מסלולי הכשרה שיכולים לעניין אתכם.

נגישות