עבודה מהבית אאוט: עוברים לחללי עבודה משותפים

רוצים לצאת קצת מהקופסא שלכם? נמאס לכם מהבדידות של העבודה מהבית? הגעתם למקום הנכון, אתם צריכים להכיר את חללי העבודה המשותפים של חברת Dogether.

קצת על חללי העבודה המשותפים של Dogether

הקונספט של חללי העבודה המשותפים יוצא מנקודת הנחה שעובדים טוב יותר ביחד. זה גם הקונספט שמוביל את חברת Dogether, עבודה בחללים משותפים שמאפשרת לכם להיפגש עם קולגות שישפרו אתכם ותוכלו ליזום שיתופי פעולה ביחד. זו בדיוק המהות של חללי העבודה המשותפים של Dogether, לא עוד עבודה במשרד המיוחד לעובדי החברה, כי אם עבודה בחלל אחד משותף המחולק לפי הצרכים של כל אחד ואחד מכם, בין אם אתם עצמאים או בעלי חברות. חללי העבודה האלה מביאים לכם הכל על מוכן ואתם אלה שבוחרים איך לעבוד ואיזה חדר מתאים לכם, עד כדי כך. לחברת Dogether יש חללי עבודה בנתניה במרכז הארץ בתל אביב, לבחירתכם כמובן.

למה כדאי לכם לבחור בסניף של נתניה?

האמת היא שכל מי שנכנס לסניף של נתניה מיד אומר "וואו". מדובר בסניף שנמצא באזור הכי נחשב בנתניה. המתחם של החברה בנתניה הוא מהגדולים שתוכלו למצוא באזור, העיצוב שלו חדשני עם חלונות גדולים המשקיפים אל נוף עוצר נשימה לים במערב ולמרחבים ירוקים. מגדל העסקים נמצא במיקום מנצח ונגיש לכולם, בסמוך לצירי התנועה הכי מרכזיים, לנתיבי איילון, לתחנת הרכבת, עשרים דקות מתל אביב ועשר דקות מהרצליה. קניון עיר ימים הסמוך יספק לכם את החוויה המשלימה עם מגוון רחב של חנויות, בתי קפה והכי חשוב, חניה בחינם ובשפע.

האם עבודה בחללי עבודה משותפים באמת פרודוקטיבית?

נפתח בשורה התחתונה, מחקרים מראים שיש קשר ישיר בין הפריה הדדית לבין היעילות שלכם בעבודה ולא פחות חשוב מזה, לאיכות המוצרים שלכם. כשאתם עובדים בקבוצה אתם למעשה חייבים להעלות את הרמה שלכם לזו של הקולגות ויתרה מכך, להציג תוצרים שלא יביישו אתכם בפומבי. כשאתם עובדים בחללים משותפים עם עוד קולגות אתם חשופים להשראה חדשה, לתשוקה, למשהו שאין אותו כשעובדים במשרד רגיל וייעודי רק לחברה שלכם.

עבודה מהבית אאוט: עוברים לחללי עבודה משותפים

למה כדאי לכם לבחור ב- Dogether?

חברת Dogether מביאה חשיבה חדשנית שמטרה שלה היא להפוך חברות ועצמאיים לקהילה מגובשת של ממש. בזכות חללי העבודה המשותפים העובדים פוגשים אנשים חדשים ויוצרים קשרים ובכך יכולים להפרות אחד את השני. כל זה באווירה כיפית וצעירה ובחללים מעוצבים ונוחים עם כל הפסיליטיז שהחברה מציעה בחללי העבודה האלה.

Dogether יוצאת מחוץ לקופסא ומספקת לעובדים חוויה חדשה לגמרי. ב- Dogether אין שעות נוכחות, אין בוסים מעצבנים ואין קוד לבוש מיושן. חללי העבודה שלה מעוצבים ברמה גבוהה במיוחד, במקום תוכלו למצוא מטבח מאובזר ומצויד, יש מגוון רחב של משרדים פרטיים לצד חללי עבודה משותפים והבחירה היכן ואיך לעבוד היא שלכם. כל אחד מכם יכול לבחור איך לעבוד – לבד, ביחד, בישיבה או בעמידה.

כשאתם באים לעבוד ב- Dogether אתם מקבלים הכל על מוכן, לרבות תמיכה טכנית. זה אומר למעשה שאתם יכולים להשקיע את האנרגיות שלכם אך ורק במשימות שקשורות לעבודה ולא בדברים שוליים. כך אתם ממקסמים למעשה את הפעילות של העסק וזה מהווה יתרון גדול. בנוסף, אתם יכולים ליהנות מהפריה הדדית ולפגוש אנשים שיסייעו לכם לקדם את החלומות שלכם ולהגשים אותם.  ב- Dogether תוכלו ליהנות מסדנאות מגוונות, שיתופי פעולה, הרצאות ומגוון רחב של פעילויות שמגרות את התאים האפורים.

לסיכום

אין ספק שאם אתם רוצים לצאת קצת מהקופסא ולהתפתח במקום העבודה שלכם, אין ספק שאתם צריכים לעבור לעבוד בחללי העבודה המשותפים של חברת Dogether.

נגישות