מתנות לעובדים: כמה אופציות שוות במיוחד לעובדים – לכל אירוע!

אומנם החגים מאחורינו, אך תמיד יש רגעים שבהם מבקשים לפנק את העובדים. אם כדי לייצר מוטיבציה, אם כדי לשדרג את מיתוג העסק, אם כדי לשמר עובדים יעילים, אם כדי לחגוג השקה של פרויקט חשוב, ואם פשוט מאוד כדי לומר תודה בצורה שמעלה חיוך ושמובילה לרגשות הערכה. מכאן שאם בימים אלו מחפשים מתנה לעובדים, יש לנו כמה רעיונות מנצחים. מוזמנים "לגזור ולשמור" גם עבור האירוע הבא.

מתנה מתוקה וסופר מרשימה

ראשית אנחנו ממליצים על מתנה מתוקה, מתכלה וסופר מרשימה – ממליצים להעניק סושי שוקולד. זוהי אופציה מצוינת וטעימה במיוחד, זוהי אופציה שמשדרת יוקרה, תחכום והשקעה. כמו כן, בין היתר מדובר במתנה שניתן לחלוק עם אנשים שאוהבים, כך שאם רוצים שהעובד ישוויץ במקום העבודה, אין כמו מגש סושי שוקולד מרשים. פה טוב לדעת שניתן לשחק עם גדלים. כלומר אם מבקשים להעניק לכל העובדים מתנה, תרכשו מגש קטן עבור כל עובד, אך אם מבקשים להעניק לעובד החודש בונוס מיוחד, תרכשו עבורו מגש גדול, כך שעם קצת תקווה, הוא יחליט לכבד את שאר עובדי המחלקה.

מתנה שקשורה לקונספט העסקי

תמיד נחמד "לשדך" בין המתנה למהות של העסק. כך למשל אם מדובר במשרד לעורכי דין, ניתן לרכוש עניבות עם איורים חמודים. אם מדובר בעסק לטיולים, ניתן להעניק לעובדים מצפנים, פנסים, או אולרים. אם מדובר בעסק מתחום הבנייה, ניתן להעניק לעובדים כלי מדידה מתוחכמים. אם מדובר במשרד אדריכלות, ניתן להעניק לעובדים מערכת יוקרתית של כלי שירטוט. אם מדובר בעסק מתחום ההייטק, ניתן להעניק לעובדים תיק שמותאם למחשב הנייד וכדומה.

מתנה שמשדרת פינוק

אומנם אף עסק לא ימהר לסבסד לכל עובד צימר מפנק, אך את אותה תחושת חופשה ניתן לייצר באמצעות הוצאה הרבה יותר זולה. כך למשל ניתן להעניק כרית עיסוי, סט של כוסות אספרסו לצד קפסולות בשלל טעמים מיוחדים ומקציף קפה, מכשיר שיאצו לגב ורגליים, קופון למסאז', מחצלת יוקרתית לים, תג למזוודה לצד תוספת של יום חופשה, צידנית שימושית, כרית מתקפלת לצוואר וכדומה.

מתנות לעובדים: כמה אופציות שוות במיוחד לעובדים - לכל אירוע!

שמש וטבע תמיד יתקבלו בברכה

אם רוצים להשקיע (ואפילו אם רוצים לחסוך ובין היתר לסייע לעובדים להעמיק קשרים בינאישיים), בהחלט שווה להוציא את העובדים ליום טיול על חשבון יום עבודה. פה ניתן להזמין לטיול טרקטורונים, לסדנת ליקוט צמחי בר, לקטיף עצמי של פירות יער, להדרכה בעיר העתיקה וכדומה. גם פה מומלץ לשלב בין תחום העיסוק לנושא של הטיול.

מגש פירות עם כל התוספות

עוד אופציה שתמיד כיף לקבל, להשוויץ בה ולחלוק, היא מגש פירות. פירות עונתיים, טריים ומרהיבים שחתוכים ומעוצבים בקפידה, תמיד יתקבלו בברכה. מבקשים לשדרג? הוסיפו קערות קטנות וצבעוניות, מפיות מיוחדות, פלייסמנטים, קיסמים מעוצבים וכדומה.

קווים מנחים – כך תיבחרו את המתנה המושלמת

לבסוף נציין שכאשר עומדים לבחור מתנה לעובדים, יש להבין כיצד מתנהלים ובו זמנית כיצד לא מתנהלים, ופה אנחנו מבקשים להעניק מספר קווים מנחים. שנתחיל? תשאלו את עצמכם מה אתם הייתם שמחים לקבל, אל תיבחרו באופציה ממוצעת רק כי היא זולה או "סוגרת את הפינה", תמיד העדיפו מתנות מתכלות, ולסיום נחדד שאל תחשבו שהמתנה יכולה למתג את העסק שלכם. מדוע? מחצלת לחוף שמציגה לראווה את לוגו החברה לרוב פוגעת בערך של המתנה. עתה כאשר הכיוון ברור, רק נותר לעבור מחדש על האופציות השונות ולשלב בין מהות המתנה לערכים השונים שהצענו. מה עוד? בין אם בוחרים להעניק מחזיק מפתחות ובין אם בוחרים להעניק סיור קולינרי, אל תשכחו לשלב ברכה – תוספת קטנה שמייצרת הבדל ענקי.

נגישות