מקציף חלב למשרד: איך בוחרים?

אחד ההרגלים אשר קיימים בכל מקום עבודה הוא שתיה של קפה בהזדמנויות שונות. בבוקר, הקפה עוזר להתעורר ולהתחיל את היום. בהפסקת עשר הקפה הוא הזדמנות לעצור לכמה רגעים ואולי לדבר עם קולגה לעבודה. לאחר ארוחת הצהריים הקפה הוא דרך לחזור לעבודה ולהתרענן. בעת ביקור של לקוחות או שותפים עסקיים הקפה הוא חלק עיקרי מהכיבוד. אין זה פלא שמנהלים רבים רוצים לצ'פר את העובדים דרך היצע משובח של קפה, מכונות קפה וחלב. אחד המוצרים אשר נכנסו לשימוש חזק בזמן האחרון הם מקציפי הקפה. אלו מאפשרים לכל משרד להפוך ממש לבית קפה אשר יכול להציע קפוצ'ינו, מקיאטו או אמריקנו! העובדים נהנים מקפה מעולה והמנהלים מרוצים גם כן – ווין ווין. השאלה עצה היא לא האם לרכוש מקציף קפה למשרד, אלא איזה מקציף לרכוש ומה צריך בדיוק להיות בו מבחינת תכונות שונות ומבנה. בוא נסגור את הפינה הזאת בכדי שתוכלו עוד היום לשדרג את פינת הקפה אצלכם במשרד.

מבחר דגמים של מקציפי חלב

מקציפי החלב מגיעים בשלל דגמים אבל לרובם יש מנגנון הפעלה דומה אשר משתנה רק באיכות או בתוספות השונות. מדובר על מנוע אשר מניע סליל קטן אשר גורם לקצף בחלב. בכל המכשירים יש אפשרות לחימום של החלב לקבלת קצף חם אשר גם משפר את המרקם והטעם. דגמים שונים של מקציף חלב מציעים עיצוב שונה שיש לו השפעה על השימושיות. כך למשל נמליץ מאד על מקציפים אשר ניתן להניח אותם בכל זווית, כלומר ההתאמה שהם עם הבסיס היא של 360 מעלות. עוד חשוב במקציף הוא הבידוד של החלק החם מאזורי המגע עם היד. חשוב לבחור גם מקציף שנראה טוב כי העיצוב והאסתטיקה היא חלק מחוויית הקפה המושלמת.

להלן עוד כמה נקודות ששווה להכיר כאשר בוחרים מקציף לחלב:

עוצמת ההקצפה

עוצמה גבוהה של המנוע תבטיח הקצפה מהירה יותר של החלב. במשרדים, זהו דבר חיוני מכיוון שלעיתים צריך לייצר כמויות גדולות של קצף למספר רב של אנשים, למשל בביקור של קבוצת אנשים לפגישות.

עוצמת חימום

כמו עוצמת ההקצפה, גם עוצמת החימום היא חשובה מאותן סיבות של עמידה בעומס רב.

מיכל נון סטיק

זוהי תכונה חשובה שהיינו מתעקשים עליה מכיוון שיש לה קשר הדוק להיגיינה. ציפוי נון סטיק אמיתי ואיכותי יבטיח ניקוי טוב יותר של מכונת ההקצפה. זה דבר חשוב מאד בסביבה של משרד בה יש משתמשים רבים.

מקציף חלב למשרד: איך בוחרים?

מקציפי חלב ידניים

במשרדים בהם אין ביקוש להרבה קצף או בעסקים קטנים עם תקציב מוגבל, ניתן להשתמש במקציף חלב ידני. זהו למעשה מוט עם סליל הקצפה כאשר ההקצפה נעשית בכלי קיים כגון כוס או כלי פלסטיק גדול יותר. המקציפים הללו לא מחממים את החלב אבל לא תמיד זה חסרון גדול. היינו ממליצים, במיד ורוכשים מקציף ידני, ללכת על הדגמים הטובים יותר. אל תתפשרו על מעמד נוח למקציף אשר יאפשר ייבוש ושמירה על נקיונו. דגש נוסף הוא הבטריות אשר דורשות החלפה מידי פעם. בשביל לא לאכזב את העובדים, נמליץ לכם כבר לרכוש מלאי בטריות ולשים אותן במקום בטוח, קריר ומוצל אבל גם מורד ממצרכי המזון השונים.

מקציף חלב איכותי יכול להפוך את פינת הקפה או המטבחון שלכם למקום שיותר כיף להכין בו קפה. עם העליה ברמת החיים, אנשים נחשפים למגוון גדול יותר של סוגי קפה ומצפים למצוא במשרד לפחות את אותה איכות של קפה לה הם רגילים מהבית.

נגישות