נעים להכיר – ספק האינטרנט ITC הוא הספק האידיאלי לבעלי עסקים

ספקית האינטרנט ITC הוקמה בשנת 2014 ומאז היא מספקת את הפתרון האידיאלי לעסקים. כיצד?

התמחות בעסקים וצוות איכותי

ITC מתמחה בחיבור לרשת האינטרנט, אך גם מעבר לכך, מספקת לעסקים שירותי תקשורת שונים. אלה הם קשת שירותי התקשורת, שכל עסק מקומי ממוצע נזקק להם במוקדם או במאוחר. כמו כן, חברת itc מעסיקה אנשי מקצוע מנוסים, אשר מסוגלים לטפל בנושא זה, בלקוחות עסקיים מכל הגדלים. החברה עוסקת גם במתן שירותים ללקוחות פרטיים, אך מובן כי הניסיון שהיא צברה עם השנים בעבודה מול עסקים משמעותי מאוד, מבחינת רמת הפתרונות ורף הדרישות המקצועי.

מענה לכל צרכי התקשורת שלכם

עולם התקשורת העסקית רחב מאוד. היכולת לקבל מענה לרוב דרישות התקשרות של עסק מקומי ממוצע מספק איכותי אחד, מקלה מאוד ומפשטת התנהלות מול ספקים. בהקשר זה, ספק itc מציע הקמת, שדרוג ותחזוקת תשתיות רשת ארגונית, רשת פרטית בין סניפי הארגון ורישות אלחוטי מתקדם. שרות "פרימיום WIFI" לעסקים מסייע בתכנון, הקמה ושימוש שוטף, ברישות אלחוטי מהיר ומאובטח. באמצעות רשת אלחוטית זו, תוכלו גם להציע חיבור אינטרנט חינמי איכותי, ללקוחות שמבקרים בעסק. במקביל, תוכלו להשתמש ברשת לאיסוף לידים ממבקרים אלה, באמצעות עמוד נחיתה מבוסס WIFI. אם דרושה לכם כתובת IP סטטית (קבועה), ניתן להשיג גם שרות כזה מחברת ITC, תוך שימוש בתקשורת במהירות של 100, 200 ו-500 מגה וללא צורך בחייגן. הדבר שימושי לעתים בניהול שרתים או עבור מטרות דוגמת שיתוף מדפסת רשת, שליטה מרחוק על מצלמת אבטחה או הוספת נתב לרשת.

נעים להכיר - ספק האינטרנט ITC הוא הספק האידיאלי לבעלי עסקים

אבטחה להשלמת התמונה

מה לגבי אבטחת התקשורת? חברה זו ידועה בתור ספק אינטרנט Itc אך כאמור, היא מספקת הרבה יותר מחיבור לאינטרנט. למעשה, גם יותר מאשר שירותי תקשורת עסקיים בלבד. בין שירותי הערך המוסף המיוחדים שהיא מציעה, נמצא שרות IPVPN, אשר מגן על התקשורת שלכם מפני גורמים עוינים. שרות זה מאפשר לכם לחבר מרחוק עובדים בעסק באופן מאובטח, על תשתיות תקשורת ברוחבי פס גבוהים של עד מאה ג'יגה, עם אפשרות לשלב כתובות IPV6 (בתלות בקיומו של ציוד אשר תומך בכך אצל הלקוח). עבור אתרים עסקיים, ITC מציעה גם שירות אנטי DDoS. זה הוא סוג התקפות נפוץ ביותר על אתרי עסקים, אשר עשוי להיות משולב עם דרישת כופר. כדאי גם לקחת בחשבון, כי אתרי חברות ישראליות נמצאים פעמים רבות על הכוונת של האקרים אנטי ישראליים. כך שגם אם אינכם זקוקים לשרות מסוג זה כעת, כדאי לעבוד עם ספק שיכול להפעיל אותו עבורכם במהירות, במידת הצורך.

תמיכה

שירותים עסקיים אינם שלמים, ללא תמיכה טכנית איכותית וזמינה. ואכן, התמיכה הטכנית של החברה זמינה ברציפות, 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע. זאת, דרך פנייה טלפונית או באמצעות מילוי טופס באתרה. מדובר בתמיכה טכנית של מקצוענים מנוסים, אשר כאמור עובדים עם עסקים מזה שנים. ניסיונם המקצועי הקודם, כולל ניסיון רב בנושא התקשורת בארגונים גדולים וכן בחברות התקשורת השונות. לכן, הם מכירים את התקלות האופייניות אצל עסקים ומודעים לחשיבות השרות המהיר עבור עסקים ולצורך בפתרון תקלות יעיל במיוחד. באמצעות שימוש בכלי שליטה ובקרה מתקדמים, צוות התמיכה יכול אף לספק טיפול יזום בתקלות.

לסיכום

בבחירת ספק אינטרנט, כדאי לעסקים להתמקד בחברה מקצועית, אשר מנוסה באספקת שירות מסוג זה לעסקים. במילים אחרות – כדאי לעבוד עם ITC!

נגישות