מדוע חברות מימון צריכות תוכנה לניהול הלוואות?

חברות מימון מנהלות פעילות מאתגרת ומורכבת, אשר מטבע הדברים מחייבת שימוש בכלי עבודה מתאימים. אילו כלים יסייעו בהקשר זה לניהול הלוואות? יש בשוק כלי אחד, אשר פותר אתגר זה באופן רחב ומלא – מערכת תפנית של חברת מטריקס. על תפנית, מטריקס וניהול הלוואות, תוכלו לקרוא כעת במאמר שלפניכם.

הכלי המתאים ביותר למשימה

מציאת הכלי המתאים ביותר לכל עבודה הוא מפתח חשוב להשלמת העבודה בצורה הטובה ביותר. כך גם בעולם הפיננסי, היכן שפעילויות נוטות להיות מורכבות והיסודיות בפרטים הקטנים היא בדרך כלל חשובה ביותר. באמצעות ניצול היכולות של מערכת מתקדמת לניהול הלוואות, אפשר לבצע פעילות כזו באופן האידאלי. גיליונות אלקטרוניים הם לכאורה הסביבה המתאימה ביותר למטרה זו, אך הם דורשים התאמה לתחום ניהול ההלוואות ולכל עסק בפני עצמו. מערכת ERP עשויה להתאים גם כן, אך גם היא תדרוש התאמה. מה הפתרון לכך?

גם ERP וגם התאמה למשימה

הפתרון המיוחד שמציעה חברת מטריקס בנושא הוא מערכת ERP אשר מותאמת מראש לנושא. למעשה, מדובר במערכת אשר מותאמת למגוון מגזרים עסקיים, כולל המגזר הפיננסי. זהו פתרון ייעודי וייחודי לכל מגזר, שהוא אחד הפתרונות הטובים והיעילים ביותר בתחומו. משתמשי המערכת חוסכים לעצמם את הצורך להשקיע עוד זמן וכסף בביצוע ההתאמות בעצמם למגזר ולחברה עצמה. המערכת של מטריקס נקראת תפנית והיא זמינה גם בגרסה לחברות מימון, אשר מאפשרת ניהול הלוואות מתקדם.

 

 

מה כלול בתפנית?

תפנית היא תוכנת ERP ולכן היא מבוססת על גישה של מודולים. היא כוללת בין השאר מודולים עבור טיפול בכמה משימות ספציפיות:

  • יכולת מתן וקבלת הלוואות – ניהול יסודי של פעילויות מתן הלוואות וקבלת הלוואות, תוך שימוש במגוון שיטות של ריבית ושל הצמדה ובעמלות קבועות או משתנות לפי הצורך
  • יכולת ניהול בטוחות להלוואה – בעזרת תפנית תוכלו לנהל היטב גם נכסים אשר משמשים כבטוחות להלוואות, ובהם רכבים, נכסי נדל”ן או כל סוג נכס אחר
  • יכולת בקרת פירעון – היבט חשוב ביותר של ניהול ההלוואות הוא כמובן פירעון ההלוואות. תפנית מסייעת לטפל בכך היטב, כולל טיפול במצבים חריגים וניהול גביית ריביות פיגורים
  • ניהול ניכיון המחאות – מימון ניכיון המחאות, כולל ניהול עמלות הגריעה, מצבי אי כיבוד, הפקדות חוזרות וכן חשבונות מוגבלים
  • פעילות פקטורינג – סיוע בניהול פעילות פקטורינג כמו ניהול תיקי הלקוחות והחייבים, ניהול של סילוק עסקאות המכירה, ניהול תקרות האשראי וניהול העסקאות בין הספקים לחייבים

תפנית מבצעת את כל הפעולות האלה תוך כדי שילוב מלא שלה במערכות המידע האחרות בעסק, ובייחוד בכל הנוגע למערכת הנהלת החשבונות והמערכות הכספיות. היא גם מותאמת היטב לכל דרישות החוק ולכל מה שמקובל בתחום ההלוואות בארץ וכמובן לשימוש בה בשפה העברית.

על אודות חברת מטריקס

חברת מטריקס היא היצרנית של תפנית. זוהי חברה הידועה כחברה מקצועית ואיכותית במיוחד, העוסקת בפיתוח של תפנית מעל ל-20 שנה, תוך הצגת חידושים ושיפורים שונים למערכת בהתמדה. יש כאן שילוב מעולה של מוצר ותיק ובשל מאוד באחריות של יצרנית גדולה ואמינה בתחום. כמובן, מערכות ERP בפני עצמן הן סיפור הצלחה מתמשך, אשר עסקים רבים נהנים מהן לאורך השנים ומכירים אותן היטב.

לסיכום

עם מערכת תפנית של מטריקס, תוכלו לדעת שאתם נותנים את המענה הטוב ביותר לפעילות ניהול ההלוואות בעסק שלכם. זהו כלי איכותי וגם ייעודי למטרה זו, אשר תמיד כדאי להביא בחשבון באיתור פתרון לניהול הלוואות.

נגישות